pow. Toruń: Katalog biur nieruchomości

Dodaj stronę biura nieruchomości

 • GTM Nieruchomości
  Zakres działania biura: Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, biuro GTM Nieruchomości stawia przede wszystkim na profesjonalne świadczenie usług z zakresu obrotu i zarządzania nieruchomościami. Doradzamy i wieloetapowo przeprowadzamy transakcję sprzedaży albo zakupu nieruchomości. W imię dobrze rozumianego interesu klienta, reprezentujemy tylko jedną stronę. Kim jesteśmy: Nad... Biuro nieruchomości "GTM Nieruchomości"
 • Almasz
  Firma Almasz działa na toruńskim rynku od 1992 roku. Od 2004 roku zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Świadczymy specjalistyczne usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Spełniamy wszelkie wymogi niezbędne do działania w powyższym zakresie (licencja pośrednika w obrocie nieruchomościami nr. 7187, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej). Zape... Biuro nieruchomości "Almasz"
 • Forum Nieruchomości
  Nasze biuro świadczy specjalistyczne usługi w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę prawną realizowanych transakcji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i oraz znajomości rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych transa... Biuro nieruchomości "Forum Nieruchomości"
 • Alfa Investment N.D.F.
  Biuro nieruchomości Alfa Investment N.D.F. pośredniczymy w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali handlowo- usługowych. Zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli nieruchomości, oraz osoby poszukujące ciekawych ofert nieruchomości. Oferujemy Państwu szeroki zakres nieruchomości takich jak: niedrogie mieszkania i luksusowe apartamenty, domy i rezydencje... Biuro nieruchomości "Alfa Investment N.D.F."
 • Castle
  Castle-Nieruchomości to firma specjalizującą się głównie w nieruchomościach komercyjnych: zajmujemy się najmem, wynajmem, sprzedażą oraz kupnem lokali użytkowych, hal, magazynów, kamienic i sprzedażą terenów inwestycyjnych. Gwarancją jakości naszych usług jest znajomość potrzeb naszych klientów oparta na wieloletnich doświadczeniach. Wąski zakres specjalizacji w połączeniu... Biuro nieruchomości "Castle"
 • Emka
  Założyciel EMKA Nieruchomości rozpoczął działalność pod koniec lat 90tych skupiając się początkowo na branży finansowej. Dlatego po otwarciu działu zajmującego się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - staramy się kompleksowo obsługiwać naszych klientów. Kredyty hipoteczne, inwestycje, ubezpieczenia i wszystkie zagadnienia prawne z tym związane, to dla nas chleb powszedn... Biuro nieruchomości "Emka"
 • Akces
  Biuro Lokali i Nieruchomości “AKCES” powstało w 1994 roku i zajmuje się szeroko pojętym pośrednictwem na rynku nieruchomości, obejmującym sprzedaż, kupno i wynajem mieszkań, domów, działek i obiektów handlowo- usługowych. Proponujemy Państwu profesjonalną i kompleksową obsługę prawną w zakresie obrotu nieruchomościami oraz doradztwo finansowe (m.in. kredyty, podatk... Biuro nieruchomości "Akces"
 • Akcent
  Pośredniczymy w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali handlowo-usługowych. Rozbudowujemy i aktualizujemy bazę danych nieruchomości w Toruniu i jego okolicach. Miła obsługa kompetentnych agentów jest znakiem firmowym Biura Nieruchomości Akcent. Naszym głównym atutem jest długoletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości własciciela biura Mariusza Ług... Biuro nieruchomości "Akcent"
 • Sochaccy
  Biuro Obsługi Procesów Budownictwa istnieje od 2001 roku i działa w formie spółki cywilnej. Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie zastępstwa inwestorskiego przy realizacji obiektów budowlanych. Współpracujemy zarówno z podmiotami instytucjonalnymi jak i osobami fizycznymi. Prowadzimy fachowy nadzór nad budową budynków mieszkalnych (jednorodzinnych i wielorodzinnych) oraz budyn... Biuro nieruchomości "Sochaccy"
 • Rezydent
  Rezydent Nieruchomości Sp. z o.o. w Toruniu - biuro z klasą. Naszym celem było stworzenie pierwszego pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, które nastawione jest na pełną i fachową obsługę, ze szczególnym ukierunkowaniem na bezpieczeństwo transakcji i poszanowanie czasu naszych klientów.... Biuro nieruchomości "Rezydent"
 • Intercentrum
  Intercentrum rozpoczęło działalność w 1994 roku w Toruniu (jednak właściciel firmy z rynkiem nieruchomości związany jest od początku lat 90-tych). Podstawowy obszar działalności firmy to województwo kujawsko-pomorskie ze szczególnym rozpoznaniem i zainteresowaniem Toruniem. Dzięki współpracy z firmami pośrednictwa w obrocie nieruchomościami z innych regionów Polski, zapewniają... Biuro nieruchomości "Intercentrum"
Linków w tej kategorii: 11