pow. kołobrzeski: Katalog biur nieruchomości

Dodaj stronę biura nieruchomości

 • Patio
  Zapraszamy do skorzystania z usług biura Patio nieruchomości. Usługi obejmują pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, doradztwo i szacowanie wartości nieruchomości związanych z jej kupnem, sprzedażą lub dzierżawą. Wyszukujemy dla Państwa najlepsze kredyty na zakup interesującej nieruchomości. Pomagamy w skompletowaniu dokumentacji kredytowej oraz wyjaśniamy wszelkie procedury. W... Biuro nieruchomości "Patio"
 • Villa
  Biuro Obrotu VILLA Nieruchomości Kołobrzeg posiada w swojej ofercie atrakcyjne oferty działek, mieszkań, apartamentów, lokali i innych nieruchomości. Działamy na rynku nieruchomości od wielu lat. Zajmujemy się pośrednictwem w kupnie, sprzedaży, wynajmie i dzierżawie wszelkiego rodzaju nieruchomości: domów, mieszkań, lokali użytkowych, apartamentów, działek budowlanych, wszelkieg... Biuro nieruchomości "Villa"
 • EuroDom
  EuroDom Nieruchomości działa na kołobrzeskim rynku nieruchomości od 1996 roku i jest w tej chwili wiodącą firmą o ugruntowanej pozycji. Założycielem i właścicielem firmy jest licencjonowany zarządca i pośrednik w obrocie nieruchomościami - Robert Małkiewicz. EuroDom świadczy specjalistyczne usługi w zakresie obrotu nieruchomościami: kupno i sprzedaż nieruchomości, najem i wynaj... Biuro nieruchomości "EuroDom"
 • Michał
  Właściciele Biura: Krzysztof Bocianowski i Elżbieta Talarkowska. Firma świadczy usługi w zakresie: pośrednictwa w kupnie, sprzedaży nieruchomości, pośrednictwa w najmie i wynajmie nieruchomosci, regulowaniu stanów prawnych nieruchomosci, pośrednictwa w załatwianiu formalności kredytowych. Najbliższy jest nam rynek Kołobrzegu i okolic,ale działamy na terenie całego kraju. Zapewniam... Biuro nieruchomości "Michał"
Linków w tej kategorii: 4