pow. Białystok: Katalog biur nieruchomości

Dodaj stronę biura nieruchomości

 • Obidzińscy Nieruchomości s.c.
  Zajmujemy się kompleksową obsługą transakcji sprzedaży, kupna, najmu - mieszkań, domów, działek i nieruchomości komercyjnych położonych w Białymstoku i okolicach. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją nieruchomości z siedzibą w Białymstoku. Najważniejszym celem naszej działalności jest zawsze dobro klienta. Dlatego stawiamy na profesjonalizm, stałe podnoszenie kw... Biuro nieruchomości "Obidzińscy Nieruchomości s.c."
 • Bis
  Agencja Nieruchomości BIS w Białymstoku prowadzona jest przez Zbigniewa Buzę działającego na białostockim rynku od 1992 roku. Założyciel firmy jest z wykształcenia prawnikiem i posiada licencję zawodową posrednika w obrocie nieruchomościami nadaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast jako jedną z pierwszych w Polsce. Doświadczenie uzyskane w trakcie 17 lat pracy przekłada si... Biuro nieruchomości "Bis"
 • Promenada
  Biuro Nieruchomości Promenada działa w Białymstoku od 1997 roku. Zajmujemy się pośrednictwem w sprzedaży, kupnie, wynajmie mieszkań, domów, działek oraz lokali komercyjnych. Przez ten czas pozyskaliśmy wielu zadowolonych klientów zarówno indywidualnych jak i firmy. Nasza usługa obejmuje pozyskiwanie ofert, weryfikację stanu prawnego i ewentualną pomoc przy przygotowaniu od strony pr... Biuro nieruchomości "Promenada"
 • PBN Stępień & Zimnoch
  Serdecznie witamy na stronie Podlaskiego Biura Nieruchomości. Nasze biuro świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie mieszkań, domów, działek i lokali użytkowych. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę zarządzania i administrowania nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych. W zakresie zarządzania i administrowania nier... Biuro nieruchomości "PBN Stępień & Zimnoch"
 • Twoj dom
  W naszym biurze czekają na Państwa prawdziwi partnerzy i profesjonalni doradcy. Zapewniamy pomoc w kompleksowej obsłudze transakcji. Robiąc to rzetelnie i kompetentnie, uwzględniając jednocześnie Państwa indywidualne oczekiwania i preferencje wyróżniamy się na tle naszego rynku nieruchomości. Oferujemy usługi na wysokim poziomie. Nasza wiedza i umiejętności pozwala zaoferować Pań... Biuro nieruchomości "Twoj dom"
 • BIS
  Agencja Nieruchomości BIS prowadzona jest przez Zbigniewa Buzę działającego na białostockim rynku nieruchomości od 1992 roku. Założyciel firmy jest z wykształcenia prawnikiem i posiada licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nadaną przez Urząd Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast jako jedną z pierwszych w Polsce. Doświadczenie uzyskane w trakcie 14 lat pracy na białosto... Biuro nieruchomości "BIS"
 • Villa
  Villa Nieruchomości to młoda, ambitna firma działająca na podlaskim rynku nieruchomości. Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Działamy skutecznie we wszystkich sektorach rynku nieruchomości: mieszkalnego, komercyjnego oraz przemysłowego. Nasze usługi kierujemy do właścicieli nieruchomości, najemców, kupujących, firm developerskich, fir... Biuro nieruchomości "Villa"
 • Nowe Miasto
  Nowoczesne biuro nieruchomości... Biuro nieruchomości "Nowe Miasto"
 • Rental
  Kancelaria obsługi nieruchomości Rental Białystok. Nasza specjalizacja to wycena nieruchomości oraz pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Działamy w rejonie: Białystok i woj. podlaskie. ... Biuro nieruchomości "Rental"
Linków w tej kategorii: 9