pow. drawski: Katalog biur nieruchomości

Dodaj stronę biura nieruchomości

  • Dom-Styl
    Nieruchomości z Pojezierza Drawskiego i nie tylko. Licencjonowane biuro nieruchomości Dom-Styl oferuje działki rekreacyjne, budowlane, domy, mieszkania, lokale usługowe na terenie Pojezierza Drawskiego. Zapewniamy pełny profesjonalizm i kompleksową obsługę transakcji. Firma Dom-Styl Jolanta i Marek Wasielewscy powstała w 1989 roku jako rodzinne przedsiębiorstwo handlowe branży remontowo... Biuro nieruchomości "Dom-Styl"
  • Posesor
    W naszej ofercie nieruchomości głównie z Pojezierza Drawskiego: działki nad jeziorami, rzekami; domy, grunty. Ze względu na przynależność firmy do sieci biur nieruchomości NGA działającej na terenie Polski i Niemiec, posiadamy także oferty nieruchomości z kraju i zagranicy. Serdecznie zapraszamy. ... Biuro nieruchomości "Posesor"
  • BIT
    Działamy na rynku nieruchomości od 1996r., służąć naszym klientom poradą oraz pomocą przy podejmowaniu decyzji związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości. Specyfika naszego regionu, który obfituje w liczne czyste jeziora, dziewicze lasy i piękne krajobrazy, powoduje że szczególnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się grunty rekreacyjne, budowlane i rolne nad jezio... Biuro nieruchomości "BIT"
Linków w tej kategorii: 3