pow. Szczecin: Katalog biur nieruchomości

Dodaj stronę biura nieruchomości

 • Gremius Nieruchomości
  Gremius nieruchomości jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą profesjonalne usługi doradcze dla uczestników rynku nieruchomości. Nasze atuty: doświadczenie i doskonała znajomość rynku, wykwalifikowany zespół, rozległe kontakty na rynku nieruchomości, możliwość dotarcia do niereklamowanych ofert. Jak działamy: mówimy jak sprzedać lub wynająć nieruchomość, wyszuk... Biuro nieruchomości "Gremius Nieruchomości"
 • MDOM
  Biuro nieruchomości MDOM prowadzone jest przez Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami Ewę Pietnicką, pracującą w zawodzie od 1994 roku, posiadającą licencję zawodową nr 510 nadaną przez UMiRM. Profesjonalne pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Pełna obsługa transakcji od zgłoszenia do przekazania kluczy. Pomoc w uzyskaniu dobrych kredytów. Pomoc w regulacji stanu prawnego nie... Biuro nieruchomości "MDOM"
 • MTM Invest Nieruchomości Mateusz Malutko
  MTM Invest Nieruchomości jest młodą, prężnie działającą i rozwijającą się firmą na rynku nieruchomości. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami jak i pomoc przy kredytowaniu zakupu nieruchomości. Świadczymy obsługę w zakresie kupna, sprzedaży, najmu oraz wynajmu: mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek, obiektów. Wiedza i do... Biuro nieruchomości "MTM Invest Nieruchomości Mateusz Malutko"
 • Twoj Dom
  Biuro Obrotu Nieruchomościami "Twój Dom" rozpoczęło swoją działalność w listopadzie 1997 roku. Posiadamy licencję zawodową nr 2936. Nie poprzestajemy jednak na uzyskanym na przestrzeni lat doświadczeniu, stale podnosimy Nasze kwalifikacje, uczestnicząc w konferencjach, sympozjach, kongresach oraz targach Rynku Nieruchomości. Wyznajemy zasadę, że sukces zależy od silnej ko... Biuro nieruchomości "Twoj Dom"
 • Novum
  Novum Nieruchomości - biuro nieruchomości w Szczecinie. Oferty nieruchomości ze Szczecina i okolic. W ofercie: sprzedaż, kupno oraz wynajem nieruchomości, mieszkań, działek, lokali z centrum Szczecina oraz okolic. Firma Novum Nieruchomości posiada licencję zawodową nr 4346 w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami nadaną w 2004 roku przez Ministra Infrastruktury. Firma jest ... Biuro nieruchomości "Novum"
 • Geomardom
  Proponujemy państwu usługi pośrednictwa: kupna, sprzedaży, zamiany i wynajmu wszelkich nieuchomości: gruntów, domów, mieszkań, lokali użytkowych - sklepów, biur, hal, magazynów, itp. Działając od 1990 r. mamy bogate doświadczenie i rzeszę zadowolonych klientów którzy są naszą rekomendacją. ... Biuro nieruchomości "Geomardom"
 • Modeh
  Firma Modeh, wychodząc naprzeciw rozwijającym się potrzebom rynku, zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami na terenie Szczecina i okolic. Oferujemy naszym klientom usługi w zakresie: kupno-sprzedaż domów, lokali mieszkalnych i użytkowych; kupno-sprzedaż działek pod budownictwo mieszkaniowe i usługowo-przemysłowych, grunty, hale; budowa domów wielorodzinnych, obiektów ... Biuro nieruchomości "Modeh"
 • Imperia
  Imperia Nieruchomosci to nowoczesne, licencjonowane biuro obrotu nieruchomościami prowadzone przez dynamiczny zespół ludzi, dla których nieruchomości nie mają tajemnic. Korzystając z naszych usług oszczedasz swój czas i pieniądze, a także zyskujesz pewność, że twoja transakcja zostanie przeprowadzona w sposób rzetelny, profesjonalny i co najważniejsze - bezpieczny. Bezpieczeństwo ... Biuro nieruchomości "Imperia"
 • Market
  Zapraszamy Państwa do korzystania z usług naszego Biura, które istnieje na rynku od 1997 r. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na wypracowanie profesjonalnych zasad obsługi Klientów. Ich zadowolenie jest dla nas największą satysfakcją. Działamy w województwie Zachodniopomorskim oferując usługi w zakresie: kupna, sprzedaży, najmu, wynajmu, dzierżawy, zamiany. Prowadzimy także... Biuro nieruchomości "Market"
 • Era
  Jesteśmy firmą zajmującą się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe. Pośredniczymy w transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu: mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek. W zakres naszego działania wchodzą: pośrednictwo w transakcjach kupna i sprzedaży nieruchomości, pośrednictwo w transakcjach najmu i wynajmu nieruchomości, poś... Biuro nieruchomości "Era"
 • Magnolia
  Agencja Nieruchomości Magnolia jest licencjonowanym biurem pośrednictwa nieruchomości. Posiadamy licencję pośrednika nr 6334, jak również licencję zarządcy nieruchomości nr 14903. Dzięki pracy oraz zaangażowaniu profesjonalnego zespołu specjalistów ułatwiamy naszym klientom przejście przez procedury związane z kupnem, sprzedażą oraz najmem i wynajmem nieruchomości. Możemy poch... Biuro nieruchomości "Magnolia"
 • Makler
  Na rynku szczecińskim działamy od 1997 roku. Nazywam się Małgorzata Paszkiewicz. Jako jedna z pierwszych w Polsce otrzymałam licencję zawodową nr 146 nadaną przez Prezesa Urzędu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast. Ukończyłam studia wyższe oraz studia podyplomowe z zakresu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, studia podyplomowe z zakresu wyceny nieruchomości i zarządzania nieruchomo... Biuro nieruchomości "Makler"
 • DGM
  DGM Nieruchomości rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku. Od początku istnienia firmy, ambicją jej właściciela i współpracowników jest rozwijanie usług dotyczących rynku nieruchomości przystosowanych do zmieniających się warunków w Polsce. Zakres działania: kupno-sprzedaż i wynajem nieruchomości, pozyskiwanie gruntów pod budownictwo mieszkaniowe i komercyjne, obsługa ma... Biuro nieruchomości "DGM"
 • Villa Szulc
  "Villa-Szulc Biuro Obrotu Nieruchomościami" pracuje w oparciu o licencję zawodową nr 6665 pośrednika w obrocie nieruchomościami nadaną przez Ministra Budownictwa. Wszelkie działania naszego biura objęte są ustawowym ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej w TUR "Warta" S.A. Biuro Obrotu Nieruchomościami Villa Szulc służy Państwu pośrednictwem przy zakupie, s... Biuro nieruchomości "Villa Szulc"
 • Bober Kamiński
  Profesjonalna obsługa w zakresie pośrednictwa kupna , sprzedaży, najmu, wynajmu nieruchomości w SZCZECINIE i NAD MORZEM. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam zdobyć doskonałą znajomość rynku nieruchomości - to podstawa naszego działania. Stale poszerzamy naszą ofertę, świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm i instytucji. Działamy we wszystkich s... Biuro nieruchomości "Bober Kamiński"
Linków w tej kategorii: 29
<< | 1 | 16 | >>