pow. Koszalin: Katalog biur nieruchomości

Dodaj stronę biura nieruchomości

 • NGA Sp. z o.o.
  NGA Sp. z o.o. Dynamiczny rozwój rynku nieruchomości uruchomił nowe procesy i zjawiska. Klienci oczekują profesjonalizmu i wysokiego poziomu obsługi przy kupnie i sprzedaży nieruchomości. Rozproszone pojedyncze polskie firmy z trudem przebijają się przez zaporę informacyjno - reklamową w mediach, aby skutecznie dotrzeć do potencjalnego Klienta. Rośnie spirala kosztów firm, które chc... Biuro nieruchomości "NGA Sp. z o.o."
 • Wysokińscy
  Dla właścicieli nieruchomości, oraz dla poszukujących, firma proponuje sprawdzony, najlepiej sprzedający się od 2003 roku produkt, jakim jest oferta bezpośrednia prezentująca adres nieruchomości, przy zakupie której, od kupującego firma nie wymaga zawarcia umowy pośrednictwa i zapłaty wynagrodzenia pośrednika. Wysokińscy zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami od rok... Biuro nieruchomości "Wysokińscy"
 • KJM Sp. z o.o.
  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami - kupnie i sprzedaży domów, mieszkań, działek, powierzchni biurowych i magazynowych, oraz nieruchomości komercyjnych. Klientom zainteresowanym zakupem nieruchomości pomagamy w znalezieniu najkorzystniejszych ofert i sfinalizowaniu ich nabycia. Pośredniczymy w zawarciu umów najmu i dzierżawy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klient... Biuro nieruchomości "KJM Sp. z o.o."
 • Kiljan
  Biuro powstało w oparciu o Ustawę o Gospodarce Nieruchomościami i działa zgodnie z Kodeksem Etyki Zawodowej, stosując Standardy Zawodowe licencjonowanych pośredników w obrocie nieruchomościami. Właściciel inż. Zbigniew Kiljan uzyskał licencję państwową nr 4172 oraz posiada ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej nr 6563. Zajmujemy się rynkiem nieruchomości z obszaru byłe... Biuro nieruchomości "Kiljan"
 • Ankam
  Agencja nieruchomości Ankam świadczy usługi pośrednictwa w zakresie kupna, sprzedaży, najmu lokali mieszkalnych, użytkowych oraz nieruchomości gruntowych. Agencja Ankam prowadzi działalność nieprzerwanie od roku 1991. Zapewniamy swoim klientom pełną obsługę prawną. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości rynku nieruchomości udzielamy fachowych porad niezbędnych dla zrea... Biuro nieruchomości "Ankam"
 • Kontrakt
  Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Kupno, sprzedaż, zamiana, wynajem nieruchomości. Pośrednictwo kredytowe. Sprzedaż projektów typowych.... Biuro nieruchomości "Kontrakt"
Linków w tej kategorii: 6