Katalog rzeczoznawców majątkowych

Dodaj stronę rzeczoznawcy nieruchomości

 • Wojciech Gryglaszewski
  Oferujemy wyceny nieruchomości. Szacujemy wartość lokali, gruntów, budynków dla różnorodnych celów. Sporządzamy opinie, doradzamy, pomagamy we wszelkich decyzjach dotyczących rynku nieruchomości. Rzetelność, terminowość, wysoka jakość naszych opracowań w połączeniu z konkurencyjnym poziomem cen stawiają nasze biuro na najwyższym poziomie znajomości rzeczy. Biuro Rzeczoznawcy... Biuro rzeczoznawcy "Wojciech Gryglaszewski"
 • Joanna Sierpińska
  Specjalizujemy się w usługach wyceny nieruchomości dla firm, instytucji, urzędów oraz klientów indywidualnych na terenie województwa pomorskiego. Proponujemy wyceny dla potrzeb zabezpieczenia kredytu bankowego, ustalenia ceny sprzedaży, podziału majątku i innych. Naszą specjalnością jest wycena mienia zabużańskiego dla celu realizacji rekompensaty. Gwarantujemy szybką i rzetelną o... Biuro rzeczoznawcy "Joanna Sierpińska"
 • Eliza Kozaczka
  Biuro Obsługi Nieruchomości i Zamówień Publicznych "BONiZP" świadczy usługi z zakresu wyceny nieruchomości przez rzeczoznawcę majątkowego. Zasięg działalności biura obejmuje teren Małopolski, a w szczególności miasto Kraków. Usługi wykonywane są w sposób niezależny i obiektywny, przy zachowaniu szczególnej staranności wynikającej z charakteru wykonywanych czynnośc... Biuro rzeczoznawcy "Eliza Kozaczka"
 • Joanna Gryguć - Kołodziejska
  Jesteśmy prężnie i szybko rozwijającą się firmą działającą w branży związanej z wyceną nieruchomości oraz sporządzaniem certyfikatów energetycznych budynków i instalacji. Zajmujemy się przede wszystkim usługami w zakresie wycen nieruchomości, analiz rynku nieruchomości oraz doradztwa w zakresie inwestowania w nieruchomości. Sporządzamy operaty szacunkowe dla potrzeb kredytow... Biuro rzeczoznawcy "Joanna Gryguć - Kołodziejska"
 • Marek Pruchnik
  Firma GEO-MARGO działa w branży geodezyjnej od 2007 roku. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze nieruchomości. Świadczymy usługi geodezyjne oraz usługi związane z określaniem wartości nieruchomości dla różnych celów, dla firm, instytucji oraz osób prywatnych. Świadczymy również usługi pośrednictwa w zakupie i sprzedaży domów, działek, lokali użytkowych, mieszkań, nie... Biuro rzeczoznawcy "Marek Pruchnik"
 • Katarzyna Gryfkowiec
  Kancelaria gwarantuje klientom kompleksowe i rzetelne usługi polegające na wycenie nieruchomości. Oferta skierowana jest do osób fizycznych, banków, instytucji państwowych, firm prywatnych, biur nieruchomości oraz innych podmiotów działających na rynku nieruchomości w całym kraju. Sporządzane przez kancelarię opracowania mogą być wykorzystane w procesach inwestycyjnych, kredytowyc... Biuro rzeczoznawcy "Katarzyna Gryfkowiec"
 • Euro Consult Piotr Piorkowski
  Firma Euro Consult mieści się w Warszawie, oferuje usługi w zakresie przedstawionym w ofercie na bazie wieloletniego doświadczenia oraz wysokich kwalifikacji zawodowych. Szacowanie wartości nieruchomości mieszkalnych, handlowo - usługowych i przemysłowych dla celów określenia wartości przy transakcjach kupna - sprzedaży, zabezpieczania kredytów, podatkowo - skarbowych, celów wynikaj... Biuro rzeczoznawcy "Euro Consult Piotr Piorkowski"
 • Zespol Niezależnych Rzeczoznawcow Majątkowych
  Członkowie zespołu wykonują działalność polegającą na wycenie nieruchomości od 1995 r. Powstaliśmy w formie zespołu w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Obserwacja rynku wskazuje bowiem na to, że zależy mu na powstaniu profesjonalnej firmy zajmującej się kompleksowymi wycenami zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla dużych przedsiębiorstw. Naszą ambicją jest oprócz ut... Biuro rzeczoznawcy "Zespol Niezależnych Rzeczoznawcow Majątkowych"
 • ProVal
  Mariusz Sawski - uprawnienia zawodowe nr 4648 w zakresie szacowania nieruchomości nadane przez Ministra Infrastruktury, absolwent Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem, podyplomowe studia "Szacowanie nieruchomości", kurs specjalistyczny "Szacowanie wartości nieruchomości i praw majątkowych dla potrzeb skarbowo-podatkowych", s... Biuro rzeczoznawcy "ProVal"
 • Cegielska
  Biuro wycen nieruchomości Cegielska - Wycena Nieruchomości działa na terenie Dolnego Śląska, głównie na obszarze Wrocławia i sąsiednich powiatów. Podstawą działalności jest wycena między innymi: obiektów przemysłowych, maszyn i urządzeń, hoteli, przedsiębiorstw, budynków mieszkalnych i gospodarczych, gruntów zabudowanych i niezabudowanych, gruntów rolnych i leśnych, wszelkic... Biuro rzeczoznawcy "Cegielska"
 • Antczak Hanna
  Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Hanny Antczak wykonuje wyceny nieruchomości dla osób fizycznych i prawnych, banków, urzędów gmin, miast i przedsiębiorstw. Operaty szacunkowe wykonywane są zgodnie z przepisami prawa i Standardami Zawodowymi Rzeczoznawców Majątkowych Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych. Są one sporządzane zgodnie ze stanem faktycznym i prawny... Biuro rzeczoznawcy "Antczak Hanna"
 • Rara Avis
  Rara Avis jest prężnie rozwijającą się firmą z siedzibą w Blachowni, a działającą na terenie województwa śląskiego. Cechuje nas rzetelne, fachowe i uczciwe podejście do wykonywanej pracy . Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, szczegółowo analizując wszystkie okoliczności mające lub mogące mieć wpływ na ostateczny wynik. Mając na uwadze dobro naszych Klientów, swo... Biuro rzeczoznawcy "Rara Avis"
 • Inwest-Bud
  Biuro w Szczecinie i w Choszcznie oferuje pośrednictwo w zakupie i sprzedazy nieruchomości: działki budowlane i rekreacyjne (m.in. działki mieszkaniowe i komercyjne na polu golfowym), lokale mieszkalne i użytkowe, obiekty przemyslowo-produkcyjne i magazynowe, budynki handlowo-usługowe, obiekty zabytkowe. Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami, wyceny, nadzory budowlane, kosztorysowanie, e... Biuro rzeczoznawcy "Inwest-Bud"
 • Taksator
  Agnecja obrotu nieruchomościami i wyceny Taksator jest znaną i liczącą się na rynku instytucją, która od wielu lat oferuje kompleksowe usługi związane z pośrednictwem oraz wyceną na rynku nieruchomości. Zatrudnia doświadczonych fachowców, cieszących się dużym zaufaniem, solidnością oraz sprawnym działaniem. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą usług świadcz... Biuro rzeczoznawcy "Taksator"
 • Pracownia Usług Geodezyjno-Kartograficznych
  Firma nasza istnieje od roku 1992. Siedziba firmy mieści się w Piszu - w ślicznym miasteczku na Mazurach. Profil naszej działalności w ciągu 12 lat istnienia rozwinął się od geodezji aż po kompleksową obsługę rynku nieruchomości. Obecnie zasięg naszej działalności dotyczy głównie powiatu piskiego, mrągowskiego (Mrągowo, Mikołajki i okolice), miasta Olsztyn i okolic a także c... Biuro rzeczoznawcy "Pracownia Usług Geodezyjno-Kartograficznych"
Linków w tej kategorii: 52
<< | 1 | 16 | 31 | 46 | >>