Katalog zarządców nieruchomości

Dodaj stronę biura zarządcy nieruchomości

 • Agnieszka Ignaczuk
  Firma "Zarządzanie nieruchomościami Agnieszka Ignaczuk" specjalizuje się w zarządzaniu Wspólnotami mieszkaniowymi. Zachęcam do niezobowiązującego spotkania w moim biurze, na którym przedstawię szczegóły mojej współpracy ze Wspólnotami. Zapewniam, że będziecie Państwo zaskoczeni, jak różnie można wykonywać ten sam zawód. Bardzo mi miło, że moja oferta spotkała ... Biuro zarządcy nieruchomości "Agnieszka Ignaczuk"
 • SSZiAN - Slupskie Stowarzyszenie Zarządcow i Administratorow Nieruchomości
  Słupskie Stowarzyszenie Zarządców i Administratorów Nieruchomości zostało utworzone 15 listopada 2000r. Podstawowym celem działalności Stowarzyszenia jest popularyzacja wiedzy dotyczącej zarządzania nieruchomościami i udzielanie pomocy zarządcom i administratorom w doskonaleniu zawodowym. Efektem działalności Stowarzyszenia było m.in. uzyskanie licencji zawodowej zarządcy nieruchom... Biuro zarządcy nieruchomości "SSZiAN - Slupskie Stowarzyszenie Zarządcow i Administratorow Nieruchomości"
 • Polska Korporacja Nieruchomości
  Polska Korporacja Nieruchomości od wielu lat zajmuje się obsługą nieruchomości mieszkalnych i biurowych. Jesteśmy w stanie zadbać o każdy budynek bez względu na jego standard i stopień zaawansowania technicznego, w tym tzw. "budynki inteligentne", w których zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania i sterowaną komputerowo automatykę. Stawiamy na nowatorskie rozwiązania, ... Biuro zarządcy nieruchomości "Polska Korporacja Nieruchomości"
 • PBN Stępień i Zimnoch
  Oferujemy profesjonalne zarządzanie i administrowanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych i nieruchomościami komercyjnymi. Współpracujemy z firmą która specjalizuje się w administracji obiektów od 1993 roku. Głównym priorytetem PBN jest zaspokojenie Państwa potrzeb. Oferujemy poziom obsługi zgodnie z Państwa oczekiwaniami i wymaganiami, dbałość o powierzone zasoby mieszkanio... Biuro zarządcy nieruchomości "PBN Stępień i Zimnoch"
 • Kopińska
  Świadczymy szeroki wachlarz usług dla wspólnot mieszkaniowych. Zajmujemy się obsługą rynku nieruchomości w zakresie administracji i zarządzania oraz nadzoru technicznego obiektów budowlanych. Oferujemy kompleksową obsługę wspólnot mieszkaniowych wraz z prowadzeniem księgowości. Ponadto świadczymy szeroką gamę usług nie objętych zakresem administrowania: Wykonywanie przegląd... Biuro zarządcy nieruchomości "Kopińska"
 • Sambud
  PB-H Sambud Sp. z o.o. to młoda, dynamiczna firma zajmująca się profesjonalnym zarządzaniem i administrowaniem nieruchomościami mieszkaniowymi. Działamy na rynku opolskim, specjalizując się w obsłudze wspólnot mieszkaniowych m.in. w zakresie ich organizacji, zarządzania nieruchomościami wspólnymi oraz przejmowania budynków od deweloperów. Dodatkowo, oferujemy obsługę administra... Biuro zarządcy nieruchomości "Sambud"
 • Bożena Kulik
  Mam za sobą wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi, z zasobu komunalnego, parkingami oraz we współpracy ze wspólnotami mieszkaniowymi. Ukoronowaniem tego doświadczenia jest licencja zarządcy nieruchomości. Jestem profesjonalistką rzetelnie przygotowaną do zawodu. Współpracuję z doświadczoną kadrą techniczną, księgową i prawniczą. Jestem dobrym o... Biuro zarządcy nieruchomości "Bożena Kulik"
 • Arpol Sp. z o.o.
  ARPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością powstała w 1998 r. Została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000204729.Kapitał zakładowy spółki w wysokości 51.000,00 zł. został wpłacony w całości. Firma nasza działa na rynku w szeroko rozumianej branży zarządzania i administrowania nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi. Prowadzi również dyżury całod... Biuro zarządcy nieruchomości "Arpol Sp. z o.o."
 • Pasjodom
  Zarządzanie nieruchomości, obrót nieruchomościami, nadzory budowlane, projekty budowlane, osuszanie budynków, kompleksowe remonty. Jesteśmy członkiem Wielkopolskiego Stowarzyszenia Zarządców Nieruchomości oraz Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa.Posiadamy wszelkie wymagane licencje i uprawnienia budowlane oraz ubezpieczenie O.C. O zarządzaniu wiemy niemal wszystko. O... Biuro zarządcy nieruchomości "Pasjodom"
 • Lexpert
  Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami - Agent - Licencja państwowa nr 5823. Zarządzanie nieruchomościami - Licencja państwowa nr 14592. Pomoc prawna w zakresie prawa nieruchomości, prawa spółdzielczego, prawa spadkowego. Pisma procesowe: pozwy, wnioski, odwołania, apelacje. Windykacja należności dla klientów indywidualnych (od negocjacji do egzekucji komorniczych).... Biuro zarządcy nieruchomości "Lexpert"
 • Accrus
  Nasza firma funkcjonuje na rynku usług księgowych od 2000 roku. Specjalizujemy się w obsłudze rachunkowej wspólnot mieszkaniowych. Wiedza i umiejętności naszego zespołu nabyte podczas wieloletniej pracy w księgowości różnych podmiotów gospodarczych, pozwalają nam na zapewnienie wysokiego standardu oferowanych przez nas usług. Profil naszej działalności powstał w odpowiedzi na dyn... Biuro zarządcy nieruchomości "Accrus"
 • Damian Stankiewicz
  Firma "Zarządca nieruchomości" działa na terenie województwa podkarpackiego i zajmuje się obsługą zarówno nieruchomości mieszkalnych jak i nieruchomości o charakterze komercyjnym. Wysoki poziom świadczonych przez moją firmę usług poparty jest nadaną przez Ministerstwo Infrastruktury w Warszawie, a poprzedzoną zdanym egzaminem państwowym z zakresu zarządzania i administ... Biuro zarządcy nieruchomości "Damian Stankiewicz"
 • Centrum
  Biuro zarządcy nieruchomości - firma CENTRUM (reprezentowana przez licencjonowanego zarządcę Jerzego Budrewicza), to firma stworzona dla wspólnot mieszkaniowych oraz innych właścicieli nieruchomosci poszukujących solidnej obsługi w zakresie administrowania i zarządzania nieruchomościami. Działamy na elbląskim rynku nieruchomości nieprzerwanie już od 1997 roku i w chwili obecnej zarz... Biuro zarządcy nieruchomości "Centrum"
 • Wrik
  Działamy na terenie południowej Wielkopolski powiaty: kościański -gostyński-grodziski-leszczyński-poznański. Załatwiamy wszelkie sprawy związane zbyciem i nabyciem nieruchomości. Dbamy o to aby jak najefektywniej zaspokajać potrzeby wszystkich naszych Klientów zarówno indywidualnych jak i firm. Nasza oferta:pośrednictwo w obrocie nieruchomościami; sprzedaż - kupno - wynajem; zarzą... Biuro zarządcy nieruchomości "Wrik"
 • Admin
  Zarządzamy nieruchomościami od 1991 roku, a w obecnym kształcie firma "ADMIN" istnieje od 2 stycznia 2002 r. i oprócz zarządzania świadczy również usługi pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Aktualnie w naszym zarządzie jest niemal 40 nieruchomości na terenie Torunia, Inowrocławia, które obsługiwane są przez dziesięć osób (trzech wspólników spółki i siedmioro... Biuro zarządcy nieruchomości "Admin"
Linków w tej kategorii: 39
<< | 1 | 16 | 31 | >>